create your own web page for free

Výkopové práce

Naše služby

Výkopové práce 

Potřebujete vyhloubit základy pro RD nebo vykopat bazén? Plánujete terénní úpravy při stavbě logistického areálu? Zaměřujeme se na zemní a výkopové práce od výkopů bazénů až po rozsáhlé terénní úpravy. Jedná se převážně o:

Výkopy 
Hloubení základů 
Hutnění 
Zemní práce ve stísněných podmínkách
Demolice


Mezi další specializace naší firmy patří provádění středně velkých demolic. Demolice provádíme za použití bouracích hydraulických nůžek a hydraulického kladiva. Obrátit se na nás můžete v případě, že máte zájem o:

Železobetonové demolice 
Zděné demolice
S každou demolicí zajišťujeme veškeré zemní práce a následné ukládky a recyklace.

Půjčovna

Na Vaši stavu Vám zapůjčíme libovolnou stavebni techniku včetně našeho minibagru.

Dále Vám nabízíme půjčovnu nářadí, lešení a dalších potřeb pro Vaši stavbu. 

Odvoz odpadu

Naše společnost se snaží poskytované služby nabízet komplexně, proto jednou ze specifických činností je také ekologická recyklace a ukládka stavební suti a odpadů.

Co všechno je možné recyklovat?

Odpad z demolic budov
Odpad z demolic vozovek a jiných objektů
Recyklát poté slouží jako plnohodnotná náhrada přírodních materiálů.

Pro recyklaci využíváme moderní technologie, díky které jsme schopni vypracovat zakázku na vysoce profesionální úrovni :

Drcení stavebních materiálů (suť, beton, železobeton) a nerostů v lomech probíhá středním čelisťovým mobilním primárním a recyklačním drtičem Resta 600. Tento drtič je vybaven pásovou váhou a dvoupólovým magnetickým separátorem.
Třídění stavebních materiálů a nerostů v lomech (přírodní kamenivo, písky, štěrky, výkopové zeminy) zajistíme mobilním hrubotřídičem nebo třídičem Powerscreen.

Proč zvolit nás

Naše základní firemní filozofie 

01.

Vážime si našich zákazníků

Každý náš zákazník je pro nás důležitý, přistupujeme stejně k rekonstrukci koupelny stejně tak jako ke kompletní rekonstrukci velkého průmyslového paláce.  

02.

Vážíme si našich zaměstnanců 

Věřime, že pouze dostatečně vyškolený zaměstnanec může poskytnout kvalitní práci, proto naši kolegové pravidelně podstupují odborná školení. Vážíme si i situace, že celková míra fluktuace v naší společnosti je dlouhodbě pod 1% 

03.

Vážime si všech příležitostí 

Žádný požadavek pro nás není dostatečně malý, žádná výzva pro nás není dostatečně velká. Každá příležitost, kterou nás svěřite pro nás bude výzva a uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. 

Adresa 

Korytná 47/3                    
Praha - Strašnice 


Kontaktní informace

Email: brom@elektroabc.cz
Telefon: +420 775 450 000            

Hlavní odkazy

ELEKTRO 
STAVBA
INSTALATÉR 

Jsme tu pro Vás

Byli jste s námi spokojeni ? Dejte nám vědět !