Služby

Elektro

Naše společnost již řadu let patří k dodavatelům komplexních elektro služeb pro všechny typy budov od instalací v rodinných barácích až po výrobní haly v České a Slovenské republice. Díky dlouhodobé spolupráci v této oblasti máme s realizací řadu zkušeností a dokážeme se přizpůsobit všem požadavkům zákazníka.

S čím vám pomůžeme:

Výškové práce a osvětlení

Zajišťujeme stavbu a výměnu nejen veřejného osvětlení s následným servisem. Věnujeme se osvětlení výrobních hal, kanceláří, obchodních protstor. Přednostně využíváme nové technologie LED. Jsme distributorem a prodejcem LED osvětlení.

S čím vám pomůžeme:

Stavební práce

V rámci stavebních prací vám nabízíme kompletní výstavbu projektů na klíč, včetně interierového vybavení. venkovních ploch a inženýrských sítí. Například výstavby rodinných domů, administrativních budov, logistických a výrobních hal.  Dokážeme zajistit i dílčí práce včetně rekonstrukcí a demolicí.

S čím vám pomůžeme:

ZTI – Zdravotně technické instalace

Zajistíme vám nové instalace vody, topení, plynu, odpadu. Řešíme také havarijní stavy a opravy rozvodů nonstop. Vaši koupelnu nebo provoz osadíme zařizovacími předměty. Vyměníme váš starý kotel nebo bojler, tepelné čerpadlo apod. V rámci ZTI provádíme i rekonstrukce včetně stavebních prací. 

S čím vám pomůžeme: